درباره ما

شركت مهندسي رايانه گستر آرش در سال 1376 به شماره 12799 در مشهد مقدس به ثبت رسيد و در زمينه فروش سخت افزار ، تجهیزات شبكه و برنامه نويسي نرم افزار شروع به فعاليت نمود. شرکت از همان ابتدا با ایمان به اینکه سیستمی پایدار خواهد ماند که در آن دو برنده (سیستم برنده - برنده ) وجود داشته باشد و سیستم های برنده-بازنده را محکوم به فنا و نابودی می دانست ، صداقت و مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داد و همواره تاکید بر رعایت حقوق مشتری به عنوان مهمترین اصل داشت .و همین امر باعث رشد روز افزون مشتریان و استفاده کننده گان از محصولات شرکت گردید به طوری که در حال حاضر می توان گفت در اکثر نقاط کشور مجموعه نرم افزارهای این شرکت وجود دارد.

شرکت از سال 1379 با تغيير گرايش صرفا به توليد نرم افزار های کاربردی ، طراحي وب سايت و نصب و راه اندازي شبكه هاي كامپيوتري پرداخت . از سال 80 با رویکرد تولید نرم افزار در زمینه نرم افزارهای کاربردی و تحت وب و طراحی سایت به صورت تخصصی اقدام به تولید نرم افزار های مختلفی از جمله نرم افزار آب بها ،نرم افزار آزمایشگاه شیمی و میکروبی آب ، نرم افزار فرش ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار مبدل داس به ویندوز ، نرم افزار مبدل ویندوز به داس، نرم افزار حسابداري ، نرم افزار صندوق و ... ، تولید فونت بارکد True Type شامل بارکد های سری کد 128 (Code 128A ,Code 128B, Code128C) و نیز بارکد EAN-13 نمود که مجموعه این نرم افزار ها هم اکنون توسط بسیاری از سازمان ها و ادارات دولتی و شرکت های مختلف تولیدی و خدماتی در حال استفاده می باشد.

 از جمله استفاده کننده گان نرم افزار های تولیدی این مجموعه می توان به مجموعه شرکت های آب و فاضلاب روستایی و کلیه شرکت های تابعه در : شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خراسان رضوی ، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خراسان شمالی ، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خراسان جنوبی ،شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان ،شرکت آب و فاضلاب روستایی استان كرمانشاه، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران ، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان ، شرکت آب و فاضلاب استان سمنان ،شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد ،شركت آب و فاضلاب روستایی استان گيلان ، شركت آب و فاضلاب روستایی استان سيستان و بلوچستان ، شركت آب و فاضلاب روستایی استان يزد، شركت فرش ذوالانواري ، شركت فرش مشهد، شرکت مخابرات اهواز ، شرکت مخابرات ايران ، شركت ايرانسل، شرکت پست استان خراسان رضوی ، صنایع الکترونيک شیراز ، مهندسی سامانه های تمیز ، شرکت تعاونی بنه سبز خراسان ، دانشگاه آزاد اسلامي رودهن ، سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی ، سازمان آموزش و پرورش خراسان رضوی ، شرکت احیای صنایع خراسان ، بنیاد شهید شوش دانیال ، شرکت گاز و ....

آموزش و برگزاري آزمون هاي آن لاين يكي ديگر از فعاليت هايي است كه اين مجموعه از سال 80 به عنوان يك فعاليت اصلي به آن مشغول مي باشد. اين روش كه به منظور كاهش هزينه هاي ارزيابي آزمونها و افزايش سطح دسترسي دانشجويان و دانش آموزان به منابع و سئوالات آزمون و امكان ارزيابي دانسته هايشان با سئوالات آزمون بكار گرفته تا كنون موفقيت هاي شاياني را به دنبال داشته است.

ارسال شده توسط : - تاریخ درج/ویرایش : 1393/10/18 11:45:26گزارش به ناظر

کانال تلگرام

تبلیغات

پرداخت آنلاین قبوض

پرداخت آنلاین قبوض آب، برق، گاز، تلفن و موبایل
از طریق سامانه fe.are.ir

مهندسی رایانه گستر آرش
توليد كننده نرم افزار هاي كاربردي و تحت وب، دارنده مدرك مشاور رسمي در زمينه اينترنت و پورتال و مشاوره مديريت از سازمان نظام صنفي رايانه اي كشور
تلفن تماس:09153034562
www.are.ir
عرضه مستقيم
عرضه مستقيم عسل ناب باخرز از توليد به مصرف
شرکت تولیدی توزیعی عسل دامنه باخرز
احمد آرش
همراه : 09158133945
نرم افزارآب بها

نرم افزاری ايده ال براي انجام كليه امور شركت هاي آب و فاضلاب روستايي

منبع: www.are.ir

فونت باركد

ابزاري مناسب جهت توليد باركد هاي Code 128 و EAN-13

منبع: www.are.ir

محمد عبدالهی

وکیل پایه یک دادگستری
شماره تماس : 09155157940

تدریس خصوصی

ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه
احمد سروری 09158289249

كلينيك خودرو آرش

انژکتور، دياگ،  تنظيم موتور، سنسورها ، ECU، تسمه تايم، فيلر گيري و ....
باخرز ، گاراژ اسدی
تلفن : 09154152432

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 12335793
تعداد بـازدید سال : 3084787
تـعداد بــازدیـد ماه : 118411
تعداد بازدید هفته : 28980
تعداد بازدید دیـروز : 6688
تعداد بازدید امـروز : 87
تـعداد کـل مطالب : 3725
تعداد افـراد آنــلاین : 158

اطلاعات مرورگر شما

آی پی            : 3.237.71.247
مرورگر           : Unknown
ورژن              : 0.0
سیستم عامل : Others