ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج/اعلام محدودیت تردد تا شنبه


مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به آخرین وضعیت راه‌ها، گفت: آزادراه تهران - کرج، آزادراه کرج - قزوین در محدوده شهر کرج با ترافیک سنگین روبرو است.

مصطفی زنگنه در گفتگو با مهر در خصوص آخرین وضعیت راه‌ها، اظهار داشت: در حال حاضر آزادراه تهران - کرج، آزادراه کرج - قزوین در محدوده شهر کرج با ترافیک سنگین و آزادراه قزوین -رشت محدوده تونل منجیل ترافیک نیمه سنگین است.

وی با بیان اینکه در محور کرج به سمت چالوس و تهران - جاجرود تردد به صورت پرحجم جریان دارد، گفت: اگر با وضعیت کنونی ادامه داشته باشد تا دو ساعت دیگر در این محورها هم با ترافیک سنگینی روبرو خواهیم شد.

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با تاکید بر اینکه در محور قدیم تربت حیدریه به مشهد با تردد پیاده زائران به سمت حرم روبرو هستیم، ادامه داد: تردد در مابقی مسیرهای اصلی به صورت روان در جریان است و مشکلی نداریم.

زنگنه به آخرین وضعیت جوی راه‌های کشور اشاره کرد و گفت: در اکثر محورهای استان گیلان، مازندران، برخی محورهای خراسان شمالی و سمنان بارش باران را شاهدیم که موجب لغزندگی مسیر می‌شود.

وی در خصوص محورهای مسدود شده، اظهار داشت: تا این لحظه، محور فرعی شمشک به دیزین در استان‌های البرز و تهران، محور پونل - خلخال، محور سروآباد- پاوه و محور گنج نامه - تویسرکان مسدود است که اینها جزو محورهای فرعی به شمار می روند.

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های تا روز شنبه ۲۱ آذر‌

‌تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۸ آذر تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۱ آذر از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع ‌است.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز جمعه مورخ‌ ۲۰  آذر از میدان امیر کبیر کرج تا دهانه جنوبی تونل کندوان در استان البرز به منظور تخلیه بار ترافیکی ممنوع ‌است.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روز شنبه مورخ ۲۱ آذر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ همان‌روز از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزدبن) به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

در محور هراز‌ تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۲۴  روز شنبه مورخ ۲۱ آذر از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز شنبه مورخ ۲۱ آذر  و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد وسایل نقلیه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک‌طرفه ‌است.

‌تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز‌ تردد همه تریلرها کماکان ممنوع است همچنین تردد‌ کامیون‌ها و کامیونت‌ها از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه پیش‌ رو مورخ‌ از محور هراز ممنوع ‌است.

در محور فیروزکوه‌ تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه پیش‌ِ رو از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع ‌است.

‌تردد انواع کامیون و تریلر از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه پیش‌ِ رو‌ از محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس ممنوع ‌است. ‌

تردد‌ تریلرها از ساعت ۸ الی ۲۳ روز جمعه مورخ ۲۰ آذر از محور اردبیل به آستارا و بالعکس، ممنوع است.

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۷ الی ۱۹ روز شنبه مورخ‌ ۲۱ آذر از محورهای قوچان-مشهد، سبزوار-مشهد، گناباد-مشهد و تربت جام-مشهد و بالعکس ممنوع ‌است.

‌‌تردد‌ وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد به شهر ملک‌آباد از ساعت ۷ چهارشنبه مورخ ۱۸ آذر تا ساعت ۱۴ روز شنبه مورخ ۲۱ آذر به دلیل تردد زائران پیاده ممنوع است.

در محور سلفچگان-قم‌ تردد انواع کامیون و تریلر از ساعت ۱۷ الی ۲۱ روز شنبه مورخ ۲۱ آذر  ممنوع است.

در استان اصفهان محور نائین-خور-طبس‌ تردد انواع کامیون و تریلر از ساعت ۷ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۸ آذر ممنوع ‌است.

در محور آزادشهر-جنگل گلستان و بجنورد-جنگل گلستان و بالعکس‌ تردد انواع کامیون و تریلر از ساعت ۸ الی ۲۳  روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه پیش‌ِ رو ‌ممنوع ‌است.

ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی‌

محور پونل - خلخال واقع در استان‌های گیلان و اردبیل به دلیل بارش شدید برف و کولاک تا اطلاع بعدی‌ مسدود است.

محور شمشک - دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران‌‌ تا اطلاع بعدی به دلیل بارش باران و احتمال ریزش کوه‌ مسدود‌ است.

‌محور سروآباد - پاوه ‌واقع در استان کردستان‌ از ساعت ۲۲ مورخ ۷ آبان ۹۴ تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید باران‌ ریزش کوه و نبود ایمنی کافی مسدود ‌است.

محور گنجنامه-تویسرکان ‌واقع در استان همدان‌ از مورخ ۲۰ آبان ۹۴ تا اطلاع بعدی‌ با توجه به شرایط جوی و صعب العبور بودن مسیر مسدود اعلام می‌شود. ‌

محور سی‌سخت - بیده‌ واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد از مورخ ۲۵ آبان ۹۴ تا اطلاع بعدی با توجه به کوهستانی و برفگیر بودن و نبود ایمنی کافی مسیر مسدود اعلام می‌شود. ‌

باند رفت آزادراه تهران - ساوه واقع در استان‌های تهران و مرکزی به دلیل یخ زدگی شدید و عدم ایمنی کافی مسدود است و تردد از محور قدیم تهران - ساوه انجام می‌شود.

محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای در آزادراه تهران-قم

در آزادراه تهران ـ قم و بالعکس تا پایان سال ۹۴ تردد هرگونه وانت بار‌‌ حدفاصل پل شهید کاظمی (آزادگان) تا خروجی حسن‌آباد و بالعکس ممنوع است؛ تردد از محورهای قدیم تهران-قم و احمدآباد مستوفی انجام می‌شود.

ممنوعیت تردد به‌ تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه‌

در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به‌ دلیل مداخله با ترافیک شهری‌ و تردد در جاذبه‌های گردشگری و عبور ۲۳ کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملان فرآورده‌های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت معرفی می‌‌شود؛ تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای‌‌

در محور کرج - چالوس (کندوان) واقع در استان‌های ‌البرز و مازندران‌‌ تا روز ۳۰ آذر ۹۴ ‌روزهای شنبه تا سه‌شنبه غیر از ایام تعطیلات رسمی، هر هفته‌ از ساعت ۷ تا ۱۷ به ‌دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت ‌حدفاصل تونل کندوان تا میدان امیر کبیر‌ تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

بزرگراه تهران ـ فیروزکوه واقع در استان تهران روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۸ به غیر از ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل آبسرد تا پل شلمبه تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم مسیر) همزمان با اجرای عملیات، انجام می‌شود.

در ‌محور هراز روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۸ به غیر از ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل شهر آبعلی تا رستوران مرمر تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم مسیر) همزمان با اجرای عملیات، انجام می‌شود.

محور هراز بخش واقع در استان تهران از مورخ ۲۴ آذر تا ۱۵ دی ۹۴ روزهای شنبه تا سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۱۹ الی ۵ بامداد به غیر از روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات تعریض و بهسازی و احداث ۲ دستگاه پل قوسی، محدوده شنگلده تا گرنک (حدفاصل کیلومتر ۷۳ تا۲۰۰+۷۶) مسدود است و تردد از محورهای سوادکوه-فیروزکوه و کندوان انجام می‌شود.

محور آزاد‌راه مشهد - باغچه (باند رفت و برگشت) ‌ واقع در استان خراسان رضوی تا روز ۳۰ آذر ۹۴ ساعت ۶ تا ۱۸ ‌به‌ دلیل اجرای عملیات آسفالت حفاظتی در کیلومتر صفر تا ۳۹ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات و با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

در محور مشهد – فریمان واقع دراستان خراسان رضوی از مورخ ۱۰ مهر تا ۱۰ دی ۹۴ بین ساعات‌ ۷ تا ۱۷ ‌به‌دلیل اجرای عملیات مرمت و اجرای آسفالت حفاظتی‌ حدفاصل کیلومتر  ۰ تا ۲۰ تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

در محور کمربندی نیشابور - مشهد (باند رفت) ‌از ۲۵ مهر تا ۲۵ آذر ۹۴ بین ساعات ۷ تا ۱۷ ‌به‌ دلیل اجرای عملیات بهسازی‌ حدفاصل کیلومتر ۳۰۰+۳ تا ۹۰۰+۷ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

مسافران می‌توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه‌ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده‌ها، عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک کنند و یا با شماره‌های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس بگیرند.

ارسال شده توسط : احمد سروری - تاریخ درج : 1394/09/18 21:11:56گزارش به ناظر

ارسال نظر

توجه : کلیه نظرات ارسالی شما بعد از تایید توسط مدیریت،درسایت نمایش داده خواهد شد .
 
نام و نام خانوادگی :  
متن :  
متن امنیتی :  
 

کانال تلگرام

تبلیغات

پرداخت آنلاین قبوض

پرداخت آنلاین قبوض آب، برق، گاز، تلفن و موبایل
از طریق سامانه fe.are.ir

مهندسی رایانه گستر آرش
توليد كننده نرم افزار هاي كاربردي و تحت وب، دارنده مدرك مشاور رسمي در زمينه اينترنت و پورتال و مشاوره مديريت از سازمان نظام صنفي رايانه اي كشور
تلفن تماس:09153034562
www.are.ir
عرضه مستقيم
عرضه مستقيم عسل ناب باخرز از توليد به مصرف
شرکت تولیدی توزیعی عسل دامنه باخرز
احمد آرش
همراه : 09158133945
نرم افزارآب بها

نرم افزاری ايده ال براي انجام كليه امور شركت هاي آب و فاضلاب روستايي

منبع: www.are.ir

فونت باركد

ابزاري مناسب جهت توليد باركد هاي Code 128 و EAN-13

منبع: www.are.ir

محمد عبدالهی

وکیل پایه یک دادگستری
شماره تماس : 09155157940

تدریس خصوصی

ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه
احمد سروری 09158289249

كلينيك خودرو آرش

انژکتور، دياگ،  تنظيم موتور، سنسورها ، ECU، تسمه تايم، فيلر گيري و ....
باخرز ، گاراژ اسدی
تلفن : 09154152432

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 9897851
تعداد بـازدید سال : 646845
تـعداد بــازدیـد ماه : 91337
تعداد بازدید هفته : 16603
تعداد بازدید دیـروز : 9004
تعداد بازدید امـروز : 774
تـعداد کـل مطالب : 3725
تعداد افـراد آنــلاین : 265

اطلاعات مرورگر شما

آی پی            : 34.238.190.122
مرورگر           : Unknown
ورژن              : 0.0
سیستم عامل : Others