وزير ورزش و جوانان:با تکرار بازي تراکتورسازي موافقم

خبرگزاري آريا-وزير ورزش و جوانان: اشتباه‌هاي داوري در بازي تراکتورسازي و نفت مسجل شده است و با تکرار اين بازي موافقم اما بايد قوانين فيفا را هم در نظر گرفت.
به گزارش خبرگزاري آريا، محمود گودرزي پس از جلسه دو ساعته بررسي اتفاقات ورزشگاه يادگار امام در تبريز گفت: بر حسب دستور رئيس جمهور مامور شدم تا براي بررسي موضوع از نزديک و رايزني با مسئولان استان آذربايجان شرقي و رسيدگي مواردي که اتفاق افتاده است در تبريز حضور داشته باشم. وي افزود: دوستان اظهار نظرهاي متفاوتي در اين خصوص داشتند و مردم تبريز که يکي از پشتوانه‌هاي اصلي نظام هستند و همراهان اصلي حاکميت ، دولت و نظام هستند ، هيچ گاه نمي‌پذيرند که اين اتفاقات تاثيري بر اين مسئله بگذارد.
گودرزي  گفت: تراکتورسازي يکي از ثروت‌هاي ملي ماست و من به عنوان مسئول ورزش کشور خوشحالم که اين تيم براب توسعه سلامت در بين جوانان کشور به ويژه مردم آذربايجان شرقي عمل کرده است و وظيفه ماست که پشتيباني‌هاي لازم را از اين تيم انجام دهيم .
وي افزود: البته ممکن است در بين هواداران بحث‌هايي مطرح شود که اين طبيعت فوتبال است اما بنا نيست که اين موضوعات به تيم لطمه بزند، تراکتورسازي يکي از افتخارات ماست و مي‌تواند در ميادين بين‌المللي و در بازي‌هاي آسيايي براي کشورمان افتخارآفريني کند.
وي درباره حواشي مطرح شده درخصوص بازي آخر تراکتورسازي در ليگ برتر گفت: مجموعه دوستان بر اين نظر بودند که در بحث‌هاي داوري اشتباهاتي روي داده و اين اشتباهات پس از بررسي‌هاي لازم براي ما مسجل شده است و تصميم گرفتيم که تنبيهات لازم را در خصوص خاطيان انجام دهيم و بايد اين روند براي آينده تصحيح شود و بديهي است که نسبت به اتفاقاتي که افتاده، تنبيهي در نظر گرفته شود.
گودرزي تاکيد کرد: من به عنوان وزير ورزش به فدراسيون فوتبال کشور اعلام کردم که حتما برخوردهاي لازم را هرچه سريع‌تر و در فاصله يکي دو روز آينده در نظر بگيرند و حتما جريمه‌هايي در نظر گرفته مي شود و بعضي افراد نيز مورد تنبيهات سخت‌تري قرار مي‌گيرند.
وي افزود : نبايد بگذاريم که با احساسات هواداران پرشور بازي شود و اين اتفاق بايد درسي در ساير حوزه‌ها براي ما تلقي شود.
وزير ورزش و جوانان درخصوص اينکه گفته مي‌شود ارتباطات در دقايق پاياني بازي قطع شده بود،گفت: با استعلامي که از وزارت ارتباطات گرفتيم، در روز برگزاري مسابقه از ساعت يک بعدازظهر تا دوازده شب هيچ گونه قطعي در تلفن‌ها وجود نداشته و اين موضوع از پرينت‌هايي که استاندار محترم آذربايجان شرقي در جلسه امروز ارائه کردند قابل تاييد است اما ممکن است به علت حجم بالاي مکالمات اختلالاتي وجود داشته باشد اما هيچ گونه عمدي در اين قضيه وجود نداشت.
وزير ورزش و جوانان درباره اين شايعه که گفته مي‌شود بازي تراکتور با نفت ممکن است تکرار شود گفت: بعيد است که اين مسابقه تکرار شود اگر به نظر من باشد موافقم که اين مسابقه تکرار شود ولي بايد قوانين فيفا و AFC را نيز در نظر گرفت.
گودرزي گفت: در صورت تکرار اين مسابقه بايد احتمال باخت تيم تراکتور را نيز لحاظ کنيم و اين موضوع ممکن است حتي سهميه اين تيم را نيز بگيرد و بايد با درايت بيشتري عمل کنيم البته تراکتورسازي تيم پرقدرتي است و حتي بسياري از مردم ساير شهرها نيز طرفدار اين تيم هستند. فقط در حال حاضر مشکلات داوري در اين مسابقه براي ما مسجل شده و فدراسيون براي برخورد با خاطيان راي صادر خواهد کرد.
وي در پاسخ به اين سوال که گفته مي شود اتفاقات اين بازي از پيش تعيين شده بود گفت: دوستان عموما باورشان بر اين است که نگاه‌هاي سياسي در اين رابطه سازنده نيست و به نظر من بايد سياسيون کمي مردمي‌تر به قضيه نگاه کنند و از اظهار مطالبي که بار حقوقي دارد اجتناب کنند،اينکه اتفاقات اين مسابقه از پيش تعيين شده بود توهمي بيش نيست و همه ما نگاه ملي به قضيه داريم و اين موضوع باعث مي‌شود که با درايت بيشتري تصميم بگيريم.
وزير ورزش و جوانان درخصوص اينکه آيا معلوم شده چه کسي براي اولين بار شايعه تساوي سپاهان در بازي همزمان را اعلام کرده گفت: گزارش رسمي و قطعي به دست ما نرسيده و با ابهام نمي‌توانيم تصميم‌گيري کنيم. دوستان همچنان در حال بررسي موضوع هستند و شايد در بلندمدت به نتيجه برسند اما به نظرم اينکه يک مربي با توجه به جو ورزشگاه تصميم‌گيري کند رفتار غيرحرفه‌اي و غيرفني است و بايد مسائل درون تيمي تراکتور نيز ريشه‌يابي شود.

ارسال شده توسط : احمد سروری - تاریخ درج : 1394/02/30 19:22:36گزارش به ناظر

کانال تلگرام

تبلیغات

پرداخت آنلاین قبوض

پرداخت آنلاین قبوض آب، برق، گاز، تلفن و موبایل
از طریق سامانه fe.are.ir

مهندسی رایانه گستر آرش
توليد كننده نرم افزار هاي كاربردي و تحت وب، دارنده مدرك مشاور رسمي در زمينه اينترنت و پورتال و مشاوره مديريت از سازمان نظام صنفي رايانه اي كشور
تلفن تماس:09153034562
www.are.ir
عرضه مستقيم
عرضه مستقيم عسل ناب باخرز از توليد به مصرف
شرکت تولیدی توزیعی عسل دامنه باخرز
احمد آرش
همراه : 09158133945
نرم افزارآب بها

نرم افزاری ايده ال براي انجام كليه امور شركت هاي آب و فاضلاب روستايي

منبع: www.are.ir

فونت باركد

ابزاري مناسب جهت توليد باركد هاي Code 128 و EAN-13

منبع: www.are.ir

محمد عبدالهی

وکیل پایه یک دادگستری
شماره تماس : 09155157940

تدریس خصوصی

ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه
احمد سروری 09158289249

كلينيك خودرو آرش

انژکتور، دياگ،  تنظيم موتور، سنسورها ، ECU، تسمه تايم، فيلر گيري و ....
باخرز ، گاراژ اسدی
تلفن : 09154152432

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 7726330
تعداد بـازدید سال : 475596
تـعداد بــازدیـد ماه : 103734
تعداد بازدید هفته : 16466
تعداد بازدید دیـروز : 3600
تعداد بازدید امـروز : 4904
تـعداد کـل مطالب : 3725
تعداد افـراد آنــلاین : 253

اطلاعات مرورگر شما

آی پی            : 54.81.220.239
مرورگر           : Unknown
ورژن              : 0.0
سیستم عامل : Others