ارائه سوخت ناوگان حمل و نقل مسافری و باری شهری از خرداد بر اساس عملکرد

به گزارش پانا، امیرجعفرپور با بیان مطلب فوق گفت: آخرین مهلت برای مراجعه ناوگان دیزلی به شهرداری‌ها برای ثبت نام و ساماندهی پایان اردیبهشت 94 می باشد و جاماندگان از این مرحله درصورت موافقت دولت محترم با تمدید مهلت تا پایان مردادماه جاری، می‌توانند با مراجعه به شهرداری ها، ناوگان خود اعم از کامیون، کامیونت، اتوبوس، مینی بوس و ون دیزلی را درشهرداری(سازمان مدیریت بار و در صورت عدم وجود آن در سازمان تاکسیرانی و برای ناوگان باری سازمان‌های اتوبوسرانی و برای ناوگان مسافربری دیزلی در شهرهای کمتر از صدهزار نفر جمعیت در سازمان حمل و نقل همگانی) ثبت و ساماندهی نمایند.

وی در ادامه توضیح داد: به موجب مصوبه بهمن ماه سال گذشته هیات وزیران تحویل سوخت به هر خودروی مشمول در طرح یعنی کامیون، کامیونت، اتوبوس، مینی‌بوس‌های حمل­ونقل بار و مسافر درون‌شهری و برون‌شهری با سوخت مصرفی نفت گاز تابع مقدار پیمایش آن می باشد.

جعفرپور افزود: در راستای مصوبه هیات وزیران کارگروهی متشکل از نمایندگان وزارتخانه‌های نفت (شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران-رئیس کارگروه)، راه و شهرسازی (سازمان راهداری و حمل‌ ونقل جاده‌ای) و کشور(سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور) و ستاد مدیریت حمل ­ونقل و سوخت تشکیل و بعد از تشکیل جلسات متعددی در قالب کارگروه راهبردی، فنی، کسب و کار، اطلاع‌رسانی و شکایات و ... ، کارگروه راهبردی مقرر نموده تا سهمیه کلی فعلی به دو بخش کشوری و عملکردی تقسیم شود.

وی افزود: سهمیه کشوری بخشی از سهمیه کلی فعلی بوده و به هیچ عنوان از یک ماه به ماه بعد منتقل نمی‌شود، اما سهمیه عملکردی متناسب با پیمایش خواهد بود و از هر ماه به بعد منتقل می‌شود.

مدیرکل دفتر هماهنگی حمل و نقل عمومی وترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در ادامه توضیح داد: همچنین مقرر شده بدلیل عدم وجود ساختار و تجهیزات برای وسایل‌نقلیه باری درون‌شهری، به این ناوگان تنها سهمیه کشوری تعلق گیرد که تعدیل شده سهمیه فعلی است. به همین دلیل میزان کاهش در سهمیه فعلی مقدار قابل‌ توجهی نبوده ودر عین حال مقرر شده است تا مرداد ماه سال جاری اتحادیه تاکسیرانی نظام بارنامه را در شهرهای کشور به مرحله اجرا در بیاورد تا در فاز بعدی مقدار سهمیه کشوری بیشتر کاهش یافته و عمده سهمیه مبتنی بر پیمایش و عملکرد باشد. بنابراین ضروری است تا صاحبان ناوگان باری درون‌شهری مترصد اطلاعیه‌های اتحادیه تاکسیرانی در این زمینه باشند.

جعفرپور همچنین افزود: این فرآیند تا زمانی که سامانه حمل­ ونقل درون­شهری به سامانه هوشمند پیمایش مجهز گردد و میزان پیمایش واقعی قابل استخراج باشد، ادامه خواهد یافت و برای وسایل‌نقلیه مسافری درون‌شهری نیز میزان پیمایش برای 95 درصد ناوگان از اتحادیه اتوبوسرانی قابل حصول است.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، وی در خاتمه گفت: درعین حال مقدار در نظرگرفته شده برای ناوگان مسافری متناسب با نیاز آنها و بر اساس داده­‌های مشاهده شده است؛ اما در این فرصت باقیمانده لازم است مابقی ناوگان اتوبوسرانی و مینی‌بوس نیز به تجهیزات هوشمند مجهز گردیده و به سامانه اتحادیه اتوبوسرانی متصل گردند.

 

ارسال شده توسط : احمد سروری - تاریخ درج : 1394/02/24 10:31:6گزارش به ناظر

کانال تلگرام

تبلیغات

پرداخت آنلاین قبوض

پرداخت آنلاین قبوض آب، برق، گاز، تلفن و موبایل
از طریق سامانه fe.are.ir

مهندسی رایانه گستر آرش
توليد كننده نرم افزار هاي كاربردي و تحت وب، دارنده مدرك مشاور رسمي در زمينه اينترنت و پورتال و مشاوره مديريت از سازمان نظام صنفي رايانه اي كشور
تلفن تماس:09153034562
www.are.ir
عرضه مستقيم
عرضه مستقيم عسل ناب باخرز از توليد به مصرف
شرکت تولیدی توزیعی عسل دامنه باخرز
احمد آرش
همراه : 09158133945
نرم افزارآب بها

نرم افزاری ايده ال براي انجام كليه امور شركت هاي آب و فاضلاب روستايي

منبع: www.are.ir

فونت باركد

ابزاري مناسب جهت توليد باركد هاي Code 128 و EAN-13

منبع: www.are.ir

محمد عبدالهی

وکیل پایه یک دادگستری
شماره تماس : 09155157940

تدریس خصوصی

ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه
احمد سروری 09158289249

كلينيك خودرو آرش

انژکتور، دياگ،  تنظيم موتور، سنسورها ، ECU، تسمه تايم، فيلر گيري و ....
باخرز ، گاراژ اسدی
تلفن : 09154152432

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 11610417
تعداد بـازدید سال : 2359411
تـعداد بــازدیـد ماه : 58168
تعداد بازدید هفته : 58168
تعداد بازدید دیـروز : 10844
تعداد بازدید امـروز : 7625
تـعداد کـل مطالب : 3725
تعداد افـراد آنــلاین : 78

اطلاعات مرورگر شما

آی پی            : 3.219.31.204
مرورگر           : Unknown
ورژن              : 0.0
سیستم عامل : Others