مظنون اصلی حادثه هتل تارا اعتراف کرده است

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار منتظر المهدی در حاشیه هجدهمین گردهمایی معاونان اجتماعی ناجا درباره حادثه مهاباد گفت: با تلاش شبکه‌های معاند قصد بر این بود که به حادثه مهاباد جو امنیتی داده شود که خوشبختانه با حضور به موقع ماموران استان، جو آرامی بر استان حاکم است. مجروحان این حادثه به صورت سرپایی مداوا شده‌اند و حادثه کشته‌ای نداشته است.

وی افزود: شبکه‌های معاند تلاش می‌کردند نشان دهند؛ ردپایی از مظنون امنیتی یا انتظامی در پرونده وجود دارد که اعلام می‌کنیم، هیچ مظنون امنیتی و انتظامی در پرونده مهاباد نیست. فرد مظنون نیز دستگیر شده و در اختیار مراکز قضایی قرار گرفته است.

منتظرالمهدی با اشاره به اینکه طی این حادثه چند نفر دستگیر شده‌اند، گفت: مظنون اصلی بلافاصله توسط ماموران انتظامی دستگیر و اعتراف کرده است و مشخص شده که متهم از افراد‌‌ همان استان است.

معاون اجتماعی ناجا درباره آتش‌سوزی هتل نیز گفت: بر اثر جو ایجاده شده این حادثه رخ داد و مردم نسبت به هتل و رئیس هتل اعتراض داشتند که این اعتراض این گونه بروز پیدا کرد.

وی در تشریح حادثه رخ داده نیز گفت: وقتی خانمی که در اتاق بود، متوجه شد که رئیس هتل و خانواده‌اش در جریان موضوع قرار گرفته‌اند، قصد داشت؛ از بالکن اتاقی که در آن حضور داشت٬ به بالکن اتاق مجاور برود که تعادلش را از دست داده و سقوط کرده است.

وی همچنین درباره اولویت‌های سال گذشته ناجا گفت: آموزش همگانی مبتنی بر درمان و گسترش دوایر مشاوره از اولویت‌های ناجا بود. در همین رابطه بیش از ۶۰۰ مرکز مشاوره در کلانتری‌ها ایجاد شد.

منتظرالمهدی با اشاره به لزوم توجه به خانواده به عنوان اولین نهاد اجتماعی گفت: بیش از ۷۰ درصد پرونده‌های ارجاع شده به مراکز مشاوره از دایره قضایی خارج شده‌اند واین موضوع یک اتفاق بسیار خوب در نیروی انتظامی است.

وی گفت: نظرسنجی‌ها نیز نشان می‌دهد؛ اولین آسیب اجتماعی موضوع خشونت است، اگر هیجان و خشونت کنترل نشود، پیامدهای غیرقابل جبرانی را خواهد داشت که امیدواریم با ارائه راهکارهای اجتماعی این معضل کاهش پیدا کند.

معاونت اجتماعی ناجا همچنین درباره ساخت فیلم از نیروی پلیس و شهدای پلیس گفت: رهبری از حضور پلیس هالیوودی در جامعه انتقاد داشتند و تلاش ما این است که پلیس ایرانی در جامعه نمایش داده شود. پلیسی که اخلاق مدار است و به هیچ وجه از وظیفه خود کوتاه نمی‌آید.

وی گفت: در اصل برنامه تلویزیونی میکاییل برقراری ارتباط با مردم، تلاش پلیس برای مردم و جلب مشارکت مردم با پلیس بود، چرا که هر‌گاه مردم به میدان می‌ایند، پلیس با سرعت بیشتری موفق می‌شود.

وی تاکید کرد: امنیت امروز امنیت مردم محور است. مردم باید در میدان کنار پلیس باشند تا امنیت در جامعه محقق شود.

وی با اشاره به مرکز مستند رهپویان آرامش گفت: در این مرکز قصد بر این است که براساس زندگی شهدا مستند‌هایی تهیه شود. همچنین در تلاش هستیم تا با ارائه انیمیشن‌هایی همانند داش سیا معضلات اجتماعی را به مردم نمایش دهیم.

 

 

ارسال شده توسط : احمد سروری - تاریخ درج : 1394/02/19 21:41:57گزارش به ناظر

کانال تلگرام

تبلیغات

پرداخت آنلاین قبوض

پرداخت آنلاین قبوض آب، برق، گاز، تلفن و موبایل
از طریق سامانه fe.are.ir

مهندسی رایانه گستر آرش
توليد كننده نرم افزار هاي كاربردي و تحت وب، دارنده مدرك مشاور رسمي در زمينه اينترنت و پورتال و مشاوره مديريت از سازمان نظام صنفي رايانه اي كشور
تلفن تماس:09153034562
www.are.ir
عرضه مستقيم
عرضه مستقيم عسل ناب باخرز از توليد به مصرف
شرکت تولیدی توزیعی عسل دامنه باخرز
احمد آرش
همراه : 09158133945
نرم افزارآب بها

نرم افزاری ايده ال براي انجام كليه امور شركت هاي آب و فاضلاب روستايي

منبع: www.are.ir

فونت باركد

ابزاري مناسب جهت توليد باركد هاي Code 128 و EAN-13

منبع: www.are.ir

محمد عبدالهی

وکیل پایه یک دادگستری
شماره تماس : 09155157940

تدریس خصوصی

ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه
احمد سروری 09158289249

كلينيك خودرو آرش

انژکتور، دياگ،  تنظيم موتور، سنسورها ، ECU، تسمه تايم، فيلر گيري و ....
باخرز ، گاراژ اسدی
تلفن : 09154152432

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 7751705
تعداد بـازدید سال : 500971
تـعداد بــازدیـد ماه : 129109
تعداد بازدید هفته : 12213
تعداد بازدید دیـروز : 4710
تعداد بازدید امـروز : 3461
تـعداد کـل مطالب : 3725
تعداد افـراد آنــلاین : 320

اطلاعات مرورگر شما

آی پی            : 18.206.241.26
مرورگر           : Unknown
ورژن              : 0.0
سیستم عامل : Others