هدف دشمن شکستن مقاومت ملّت ایران است/ ابهام ها باید برطرف شود

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سرلشکر محمّدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در گردهمایی فرماندهان نواحی و سپاه های استانی که با یاد و نام شهید نادر مهدوی مزیّن است برتلاش بی سابقه دشمنان اسلام و انقلاب برای به انزوا کشیدن نظام اسلامی تصریح کرد و گفت : شرایط جهان به گونه ای است که سال ۹۴ را سال سرنوشت سازی برای انقلاب اسلامی تبدیل کرده است .

فرمانده کل سپاه پاسداران ، فناوری هسته ای را نمادعزّت ، اقتدار و ترجمان توانایی های ملت ایران دانست و اظهار داشت : دشمن در مذاکرات هسته ای به دنبال این است که مقاومت ملت ایران را بشکند و بتواند با این بهانه با کمک چند کشور غربی، اجماعی را علیه جمهوری اسلامی ایجاد کرده و آن را اجماع جهانی اعلام و القا نماید.

وی استکبارستیزی و مبارزه با ظلم و ظالم و دفاع از مظلوم را شعار اصلی نظام اسلامی دانست و افزود : هدف دشمن تغییر رفتار نظام دراین رابطه است و به غلط پنداشته است که می تواند از طریق مذاکرات هسته ای و تحریمهای اقتصادی، این تغییر رفتار را در نظام ما ایجاد کند و حمایت مردم انقلابی ایران از این شعار را از میان بردارد، زهی خیال باطل.

سردار جعفری ادامه داد : شکستن مقاومت ملت ایران هدف اصلی دشمنان است اما آنها خوب می دانند که اگر مستقیم به اصول و شعارهای اصلی انقلاب وارد شوند، قطعاً مثل ۳۶ سال گذشته شکست خورده و به نتیجه نخواهند رسید، از این رو مسئله ی هسته ای را که با آن می توانند برخی کشورها را با خود همراه کنند، بهانه قرار داده اند.

فرمانده کل سپاه، فناوری هسته ای را فی نفسه مهم و تعیین کننده در پیشرفت علم و توسعه فن آوری دانست و تصریح کرد: معنای دیگر آن، ایستادگی روی حقوق حقۀ ملت ایران و زیربار حرف زور نرفتن است.

وی به اعمال تحریم ها بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: تحریم های آمریکا علیه ملت ایران موضوع جدیدی نبوده و از ابتدای انقلاب بوده است. البته آنها این تحریم ها را امروز به تمام عرصه ها سرایت و گسترش داده اند. اهمیّـت مذاکرات در قالب نرمش قهرمانانه هم، در این است که کل این تحریمها، در قبال امتیازاتی که ایران می دهد، بطور یکجا برداشته شود.

سرلشکر جعفری گفت: جریان مذاکرات چه به نتیجه برسد و تحریم ها لغو شود و چه به نتیجه نرسد و تحریم ها برداشته نشود، باید ارزشها و شعارهای اصلی نظام حفظ شود و اگر نرمشی هم صورت
می گیرد، این نرمش قطعاً درچارچوب اصول و سیاست های نظام و با ملاحظۀ حفظ عزّت و اقتدار نظام اسلامی و منافع ملت ایران باید انجام شود و به نظر اینجانب دغدغۀ مقام معظّم رهبری چنین دغدغه ای است.

وی با تأکید بر اینکه هنوز هیچ توافق الزام آوری صورت نگرفته است خاطرنشان کرد : راه حل هایی بدست آمده و به نظر می رسد اصول و خطوط قرمز جمهوری اسلامی در مباحث فنی، از سوی دشمن پذیرفته شده، لکن هنوز درنحوۀ برداشتن تحریمها، ابهاماتی وجود دارد که باید شفّاف شود و باید بدانیم که همین موضوعِ چگونگی لغو تحریم ها، می تواند به عدم توافق نیز منجر شود.

فرمانده کل سپاه نظام جمهوری اسلامی را الگو، سرمشق و امید ملت های آزادیخواه جهان دانست و ادامه داد : مهم این است که مجموعۀ نظام اسلامی یعنی دولت و ملت، دراین مسیر، درست و براساس اصول تعیین شده توسط رهبری نظام حرکت کنند؛ و تحلیل گران سیاسی نیز بدانند: هرگونه اشتباه و خطایی که در تحلیل های آنها صورت گیرد و رسانه ای شود و باعث ناامیدی ملت های محروم و مستضعفی گردد که به این نظام و مقاومت آن دل بسته اند، در پیشگاه ملت ایران که بازیگر اصلی این صحنه هستند، قابل بخشش نیست.

سردار جعفری با تأکید بر بدعهدی، فریبکاری و دروغپردازی حاکمان آمریکا ادامه داد: بلافاصله پس از قرائت بیانیه مشترک، دشمن با ترجمه خلاف آن و برداشت های غیرواقعی از مذاکرات و با سخنرانی های مختلف تلاش کردند، تا دوستان و هم پیمانان خودشان را امیدوار نگه دارند.

وی در همین خصوص افزود: نباید فریب دشمن را خورد و با ارائه تحلیل ها ی نادرست و انتقادهای به جا یا نابجا و سلیقه ای، نباید فضا را به نفع دشمنان تغییر داد و یا درجهت خواست عملیات روانی آنها حرکت کرد.

فرمانده کل سپاه گفت: اگر تیم مذاکره کننده تا آخر در قالب چارچوب های تعیین شده و اصول نظام حرکت کند، هر نتیجه ای که از مذاکرات حاصل شود برای ملت انقلابی ایران پیروزی است.

وی ارائه تحلیل های درست را بر مبنای منویات مقام معظّم رهبری وظیفه اصلی و مهم نخبگان و رسانه ها دانست و خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی است که همدلی و هم زبانی دولت و ملت بسیار مهمّ می شود و به شعار سال تبدیل می گردد.

 

              

ارسال شده توسط : احمد سروری - تاریخ درج : 1394/01/22 21:18:45گزارش به ناظر

کانال تلگرام

تبلیغات

پرداخت آنلاین قبوض

پرداخت آنلاین قبوض آب، برق، گاز، تلفن و موبایل
از طریق سامانه fe.are.ir

مهندسی رایانه گستر آرش
توليد كننده نرم افزار هاي كاربردي و تحت وب، دارنده مدرك مشاور رسمي در زمينه اينترنت و پورتال و مشاوره مديريت از سازمان نظام صنفي رايانه اي كشور
تلفن تماس:09153034562
www.are.ir
عرضه مستقيم
عرضه مستقيم عسل ناب باخرز از توليد به مصرف
شرکت تولیدی توزیعی عسل دامنه باخرز
احمد آرش
همراه : 09158133945
نرم افزارآب بها

نرم افزاری ايده ال براي انجام كليه امور شركت هاي آب و فاضلاب روستايي

منبع: www.are.ir

فونت باركد

ابزاري مناسب جهت توليد باركد هاي Code 128 و EAN-13

منبع: www.are.ir

محمد عبدالهی

وکیل پایه یک دادگستری
شماره تماس : 09155157940

تدریس خصوصی

ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه
احمد سروری 09158289249

كلينيك خودرو آرش

انژکتور، دياگ،  تنظيم موتور، سنسورها ، ECU، تسمه تايم، فيلر گيري و ....
باخرز ، گاراژ اسدی
تلفن : 09154152432

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 11245963
تعداد بـازدید سال : 1994957
تـعداد بــازدیـد ماه : 26585
تعداد بازدید هفته : 4236
تعداد بازدید دیـروز : 10305
تعداد بازدید امـروز : 4236
تـعداد کـل مطالب : 3725
تعداد افـراد آنــلاین : 416

اطلاعات مرورگر شما

آی پی            : 3.230.1.126
مرورگر           : Unknown
ورژن              : 0.0
سیستم عامل : Others