پرونده «پدیده» به دادسرا رفت/ اطلاع رسانی فعلا امکان پذیر نیست

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: پرونده پدیده شاندیز در حال حاضر در مرحله دادسرا بوده و اطلاع رسانی در مورد آن فعلا امکان پذیر نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر سراج ظهر چهارشنبه در حاشیه سفر به شهرستان چگنی در پاسخ به سوالات خبرنگار مهر اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت استان لرستان در بحث مفاسد اقتصادی نسبت به استانهای دیگر بهتر بوده و پرونده های سنگینی در این زمینه در این استان وجود ندارد.

وی به برنامه های سازمان بازرسی کل کشور اشاره کرد و بیان داشت: سازمان بازرسی کشور در پایان هر سال و بر حسب مسائل هر استان موضوعات مختلفی را بررسی کرده و مطابق آن موضوعات برنامه ریزی های مصوبی انجام می دهد.

ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در دولت قبل خیلی فعال نبود

رئیس سازمان بازرسی کل کشور عنوان کرد: در بعضی از استان ها عمده موضوعات به زمین خواری مربوط می شود و در بعضی دیگر جرائمی چون رشوه یا اختلاس در اولویت قرار دارند که هر استان موظف است بازرسان خود را برای پیگیری این امور اعزام کرده و پس از بررسی مشکلات و مسائل آن ها را به مرکز گزارش کند.

سراج به تعامل مثبت مجلس شورای اسلامی با سازمان بازرسی کشور در خصوص برخورد با مفاسد اقتصادی اشاره کرد و گفت: قوه مجریه نیز تعامل خوبی در این زمینه با ما دارد و ستاد مبارزه با فساد اقتصادی فعالیت های خوبی را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در دولت قبل خیلی فعال نبود و قوه قضائیه نیز در این زمینه خیلی شرکت نمی کرد زیرا با توجه به عدم فعالیت جدی دولت امیدی نداشت که بتواند با این مفاسد مقابله کند ولی طی یکسال گذشته جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی هر دو هفته یکبار تشکیل می شود.

عدم همکاری کشورهای غربی برای بازگرداندن مفسدان اقتصادی به کشور

رئیس سازمان بازرسی کل کشور یادآور شد: رئیس سازمان بازرسی کل کشور بعنوان نماینده قوه قضائیه، معاون اول قوه قضائیه و دادستان به طور مستمر و فعال در جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی شرکت می کنند و تفاهم خوبی بین سه قوه برقرار است که در سال آینده نتیجه این همکاری را مردم خواهند دید.

سراج به عدم همکاری کشورهای غربی برای بازگرداندن مفسدان اقتصادی به کشور اشاره کرد و بیان داشت: متاسفانه کشورهای غربی شعار مبارزه با پول شویی را خیلی سر می دهند اما با جمهوری اسلامی ایران برای بازگشت مفسدان اقتصادی به کشور همکاری نمی کنند.

وی افزود: ما بارها به کشورهای غربی ثابت کرده ایم که این افراد پول شویی کرده اند و حتی خود آنها قبول کرده اند ولی بخاطر روابط سیاسی که با کشور ایران دارند حاضر به دیپورت این مجرمان نیستند اما ما پیگیری های خود را از طریق اینترپل انجام می دهیم تا به نتیجه برسیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص آخرین وضعیت پرونده پدیده شاندیز گفت: این پرونده در حال حاضر در مرحله دادسرا بوده و اطلاع رسانی در مورد آن فعلا امکان پذیر نیست.

ارسال شده توسط : مدیر سیستم - تاریخ درج : 1393/11/30 0:5:7گزارش به ناظر

کانال تلگرام

تبلیغات

پرداخت آنلاین قبوض

پرداخت آنلاین قبوض آب، برق، گاز، تلفن و موبایل
از طریق سامانه fe.are.ir

مهندسی رایانه گستر آرش
توليد كننده نرم افزار هاي كاربردي و تحت وب، دارنده مدرك مشاور رسمي در زمينه اينترنت و پورتال و مشاوره مديريت از سازمان نظام صنفي رايانه اي كشور
تلفن تماس:09153034562
www.are.ir
عرضه مستقيم
عرضه مستقيم عسل ناب باخرز از توليد به مصرف
شرکت تولیدی توزیعی عسل دامنه باخرز
احمد آرش
همراه : 09158133945
نرم افزارآب بها

نرم افزاری ايده ال براي انجام كليه امور شركت هاي آب و فاضلاب روستايي

منبع: www.are.ir

فونت باركد

ابزاري مناسب جهت توليد باركد هاي Code 128 و EAN-13

منبع: www.are.ir

محمد عبدالهی

وکیل پایه یک دادگستری
شماره تماس : 09155157940

تدریس خصوصی

ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه
احمد سروری 09158289249

كلينيك خودرو آرش

انژکتور، دياگ،  تنظيم موتور، سنسورها ، ECU، تسمه تايم، فيلر گيري و ....
باخرز ، گاراژ اسدی
تلفن : 09154152432

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 7751616
تعداد بـازدید سال : 500882
تـعداد بــازدیـد ماه : 129020
تعداد بازدید هفته : 12124
تعداد بازدید دیـروز : 4710
تعداد بازدید امـروز : 3372
تـعداد کـل مطالب : 3725
تعداد افـراد آنــلاین : 244

اطلاعات مرورگر شما

آی پی            : 18.206.241.26
مرورگر           : Unknown
ورژن              : 0.0
سیستم عامل : Others